Logo
Prihlaseni

Stylingové tipy v tehotenstve a období po pôrode

Krásne oblé! Hovorí sa, že počas tehotenstva sú ženy krajšie než kedykoľvek predtým. Tvár je rozžiarená, vlasy sú hustejšie a pleť je hebkejšia. Napriek tomu sa mnoho tehotných žien počas niektorých dní vôbec necíti byť peknými a príťažlivými. Na tieto krízové dni, ktoré občas nastanú, sme pre vás pripravili niekoľko stylingových tipov.

 

Noste Oversize look

V prvých mesiacoch často nie je na prvý pohľad zrejmé, či je bruško bruchom tehotenským, alebo či je to bruško tipu „veľa som toho zjedla“. Pretože toto obdobie môže byť pre mnohé tehotné ženy nepríjemné, doporučuje sa nosiť v tejto fáze voľné oblečenie. Malé tehotenské bruško sa tak dá dobre maskovať. Oversize look je v každom prípade pohodlný a zároveň má aj šmrnc. Tajný tip: Porozhliadnite sa v skrini vášho partnera. Jeho košele s vyhrnutými rukávmi spolu s džínami môžu byť ležérnym outfitem pre všedný deň alebo stretnutie s najlepšou priateľkou.

Upravte si džíny

Akonáhle vám vaše obľúbené džíny prestanú pasovať, je nutné uspokojiť sa s tehotenskou módou? Rozhodne nie! Existujú jednoduché triky, vďaka ktorým budete môcť vaše nohavice nosiť dlhšie: Spojte jednoducho gombík a gombíkovú dierku pomocou gumičky a natiahnite si cez ne voľné tričko, a je to! Obľúbené džíny vám stále ešte padnú.

Zdôraznite oblé miesta

V pozdejších mesiacoch tehotenstva platí: Buďte pyšná na svoje tehotenské bruško a ukazujte ho! Kľudne noste oblečenie, ktoré obopína telo a ukazuje trochu kože. Dávajte však pozor, aby odev nikdy nesťahoval vaše bruško, nielen, že to pre vás bude nepohodlné, ale bude to uberať miesto vášmu bábätku. Noste napríklad puzdrové sukne, ktoré pretiahnete cez brucho, strečové šaty alebo legíny a cez ne dlhé tričko. Pokiaľ však od vášho guľatého bruška budete chcieť odpútať pozornosť, ide to celkom jednoducho. Zdôraznite iné časti tela, ako sú nohy alebo výstrih a noste veľké šperky.

 

Najdôležitejšie je: Zostaňte verná sama sebe a vášmu štýlu! Tak sa vo svojom tele budete cítiť v každom prípade lepšie, či už v tehotenstve alebo po pôrode.