Logo
Prihlaseni

Súťaž - balíček vitamínov pre budúce mamičky a luxusného krému pre zdravú pokožku dieťatka

 

Zúčastnite sa súťaže o 25 kusov balíčkov od Edenpharmy a odpovedzte na otázky týkajúce sa zdravého vývinu dieťaťa v tehotenstve a jeho pokožky po pôrode.

1. cena: Železo plus kyselina listová 30 tbl 3 ks, ZinOxid krém 250 g tuba 1 ks a Betaglukán koncentrát 250 ml 2 ks

2. - 25. cena: Železo plus kyselina listová 30 tbl, ZinOxid krém 30 g

Železo plus kyselina listová:

Železo potrebujú všetky telesné orgány. Železo je nevyhnutnou súčasťou hemoglobínu, zložky červených krviniek prenášajúce kyslík k bunkám. Je zvlášť potrebné v tehotenstve. Železo má význam pre správny rast buniek, a priaznivo pôsobí na imunitný systém.

Kyselina listová sa zúčastňuje na delenie buniek, syntézy nukleových kyselín. Pomáha udržiavať dobrý zdravotný stav, je potrebná aj pre tvorbu červených krviniek a k bunkovému deleniu. Dostatočný príjem kyseliny listovej je dôležitý najmä v čase tehotenstva.

Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov, pokožky, k regenerácii redukovanej formy vitamínu E a zvyšuje vstrebávanie železa.

Zloženie na 1 tabletu: železo vo forme fumaran železitý 42,6 mg (čo zodpovedá 14 mg čistého železa) (100%v tablete RVH), vitamín C 250 mg vo forme kyselina L-askorbová ( 313 % v tablete RVH), kyselina listová 200 µg (100% v tablete RVH)

ZinOxid krém

* Pôsobí preventívne proti plienkovej dermatitíde

* Upokojuje už vzniknuté zapareniny

* Zvláčňuje ekzematickú a atopickú pokožku

* Ošetruje už vzniknuté zapareniny a preležaniny

* Vhodný pre problematickú a aknóznu pleť

* Zabraňuje macerácii kože v okolí chronických rán

Ako funguje ZinOxid:

ZinOxid zaistí účinnú ochranu kože detí, dospelých a seniorov pred pôsobením vlhkosti pri použití plienok, bráni vzniku zaparenín, stará sa o okolie chronických rán. ZinOxid pôsobí nielen preventívne, ale rieši aj vzniknuté komplikácie.

Aktívne zložky: 

Oxid zinočnatý - pôsobí antibakteriálne a eliminuje zápach. Extrakt z nechtíka lekárskeho - má hojivý účinok, zvláčňuje a chráni pokožku. Lanolín - vytvára ochrannú bariéru proti pôsobeniu agresívnych zložiek moču aj stolice. Ricínový olej - upokojuje podráždenú pokožku, eliminuje svrbenie a pálenie.

ZinOxid je s príjemnou vôňou citrónovej trávy.

Súťažné otázky

Odpovedzte na naše súťažné otázky. Jeden z dvadsiatich piatich balíčkov vyhráva každá dvadsiata správna odpoveď v poradí!

Tejto súťaže sa môže zúčastniť iba registrovaný užívateľ webu www.happybaby.sk, a to iba raz. V prípade snahy zaslať viac odpovedí do súťaže bude užívateľ zo súťaže vyradený. Súťaž trvá do 21. 4. 2018. Výhercu, ktorý obdrží jednu z dvadsiatich piatich výhier budeme informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám výhercu nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia súťaže, stráca, bohužiaľ, nárok na výhru. 

Prečo je dôležité užívať kombináciu kyseliny listovej, železa a vit. C?Aby som mala dostatok vitamínov.
Pretože vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa.
Pretože pre vývoj plodu je potrebný vitamín C.
ZinOxid je krém na?Na ochranu pokožky rúk a tela.
Je vhodný proti tvorbe strií.
Upokojuje a hojí aj podráždenú pokožku.
Meno
Priezvisko
Email