Logo
Prihlaseni

Testujte olejček HiPP

Pri bábätkách na citlivej a jemnej starostlivosti záleží práve najviac! Otestujte s nami pleťový olejček HiPP s výtažkom z bio mandľového oleja.

 

HiPP Pleťový olej obsahuje čisto prírodné oleje, napr. BIO mandľový olej. Je vhodný na ošetrenie citlivej detskej pokožky, pokožky v oblasti plienok aj k detskej masáži. Ideálny je tiež pre dospelých so suchou pokožkou.

Pleťový olej HiPP je BEZ zbytočnej chémie: bez parabénov, éterických (esenciálnych) olejov, PEG emulgátorov,  parafínového oleja (zložky minerálnych olejov), silikónových olejov,  alkoholu, pšeničnej bielkoviny a alumíniových solí.

Zúčasniť sa môžu mamičky s bábätkom vo veku od 0 do 2 mesiacov. Možnosť testovania získa prvých 50 mamičiek.

 

Testovanie Hipp olej pre bábätká

Nezabudnite, prosím, že na zaradenie do testovania musíte byť registrovaným užívateľom webu www.happybaby.sk a mať plne vyplnený profil! 

Vyplnením nasledujúceho formuláru súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov za účelom testovania produktov. Na vašu poštovú adresu bude v najbližšej dobe zaslaný testovaný výrobok. Váš telefón bude použitý pre potreby prepravnej firmy kvôli správnemu doručeniu balíčka. Približne do 14 dní od obdržania testovaného výrobku vám bude zaslaný e-mail s odkazom na dotazník, ktorý je potrebné vyplniť. Pokiaľ tento dotazník nevyplníte do týždňa od jeho obdržania, budete vyradená z testovania a prídete tak aj o možnosť zúčastniť sa ďalších pripravovaných testovaní. 

Meno
Priezvisko
Ulica a č.p.
Mesto
Telefón
E-mail
Vek dieťaťa
Prečo práve vy chcete testovať olej HiPP?