Logo
Prihlaseni

Upokojujúca starostlivosť pre vás a vaše bábätko

 

Detská pokožka je citlivá a často dochádza k jej podráždeniu, preto vyžaduje špeciálnu starostlivosť, rovnako ako intolerantná pokožka dospelých. Objavte účinnú starostlivosť pokožky, ktorá vyžaduje hydratáciu a upokojenie nie len pre vás, ale aj vaše bábätko.

Podráždená pokožka sa prejavuje svrbením, začervenaním, je suchá a citlivá na dotyk a pri používaní niektorých produktov naviac spôsobuje pocit nepohodlia. Zvýšená citlivosť kože môže byť tiež prejavom atopie, kožnej choroby, ktorá znepríjemňuje každodenný život detí aj dospelých. Pokiaľ vás alebo vaše bábätko trápi citlivá, veľmi suchá pokožka, vyskúšajte telové mlieko Atopiance od Mixy, odborníka na citlivú pleť, ktorá okamžite a dlhodobo pomáha upokojiť pokožku so sklonmi pre atopiu a preventívne ju chráni proti pretrvávajúcej suchosti a svrbeniu.

Podráždená detská pokožka sa môže objaviť aj pri použití nešetrného mydla či šampónu. Práve pre tieto prípady vyvinula Mixa Baby čistiaci a upokojujúci olej, vhodný pre jemnú pokožku bábätiek, a to aj v prípade, že je náchylná na atopiu. Tento na pleť pH neutrálny čistiaci olej jemne umýva telo a vlasy a zároveň chráni kožnú bariéru. Už od prvého použitia je pokožka vyživená, upokojená, chránená a nepríjemné pocity pokožky náchylné na atopiu sú dlhodobo redukované. Olej je naviac hypoalergény, bez parfumácie a certifikovaný Európskym centrom výskumu alergií (ECARF).

Pokiaľ citlivosť pozorujete nie len u pokožky tela, ale tiež na pleti, aj na vás Mixa myslela. Upokojujúci výživný krém Pro-Tolerance je špeciálne vytvorený na hydratáciu a upokojenie intolerantnej pokožky, pre ktorú je typické pálenie, štípanie a ďalšie nepríjemné pocity. Krém je vhodný aj na starostlivosť o najjemnejšiu oblasť očných kontúr a nájdete ho v dvoch variantoch – light na normálnu a zmiešanú citlivú pleť a rich na suchú až veľmi suchú, citlivú pokožku.

www.mixa.sk

 

Clanky

Odporúčané články

Čas vypnúť - Oddychové wellness tipy na doma

Čas vypnúť - Oddychové wellness tipy na doma

V často stresujúcom všednom dni človek ide na vysoké obrátky. Pritom by ste však nemali zabúdať ...

Ako zabaviť deti doma

Ako zabaviť deti doma

„Teraz na teba nemám čas, musím variť.“ Túto vetu môžete kľudne zo svojho slovníka vypustiť. Domáce ...

Ako sa hrať

Ako sa hrať

Hrajúce sa deti by nemali byť rušené. Ťažko potom môžu v hre zase pokračovať a neraz ...

Ako by mali vyzerať prvé chvíle po pôrode

Ako by mali vyzerať prvé chvíle po pôrode

O tom, ako by mali vyzerať prvé chvíle po pôrode hovorí článok zo série článkov od ...