Logo
Prihlaseni

Vianoce s Ovkom

Užite si Vianoce s Happy Baby, ktoré pre vás v spolupráci s firmou Ovko pripravilo vianočnú súťaž o 6 multipack balíčkov.

 

Dojčenská výživa OVKO je najpredávanejšia výživa na Slovensku. Jediná dojčenská výživa vyrobená na Slovensku. OVKO ponúkame v nasledovných líniách: ovocné a ovocno-zeleninové výživy, bezcukrová línia, línia s jogurtom a tvarohom, ovko s piškótami, dojčenské pokrmy. Samozrejmosťou je aj ponuka v BIO kvalite.

Zúčastnite sa našej súťaže o 6 balíkov multipack OVKO + lyžička OVKO. Obsah balíčka:  2x dojčenský pokrm OVKO PT 190 g, 4x ovocná dojčenská výživa OVKO, 1x lyžička OVKO.

www.ovko.sk , www.eshop.novofruct.sk , https://www.facebook.com/vyzivaOvko/

 

Súťaž - Vianoce s Ovkom

Odpovedzte na našu súťažnú otázku. Vyhráva desiata, dvadsiata, tridsiata, štyridsiata, päťdesiata a šesťdesiata správna odpoveď v poradí!

Nezabúdajte prosím, že zúčastniť sa tejto našej súťaže môže iba registrovaný užívateľ webu www.happybaby.sk, a to iba raz. V prípade snahy zaslať viac odpovedí do súťaže bude užívateľ zo súťaže vyradený. Súťaž trvá do 11. 12. 2017. Výhercov, ktorí obdržia jeden zo šiestich balíčkov budeme informovať prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ sa nám výhercu nepodarí kontaktovať do 30 dní od ukončenia súťaže, stráca, bohužiaľ, nárok na výhru. 

 

 

Je OVKO jediná dojčenská výživa vyrábaná na Slovensku? áno
nie
Meno
Priezvisko
E-mail