Logo
Prihlaseni
Clanky

O Happy Baby

Vitajte na webe HappyBaby.sk!

Tento web je tvorený mamičkami pre všetky mamičky s láskou. Sme v tom s vami viac ako 25 rokov! V Slovenskej republike nás poznajú mamičky už od roku 1993 pod menom Family Service a produkty – Prenatal box a Klinik box. Práve sme naše produkty premenovali a prichádzame aj s novým kabátom pri všetkých našich značkách – Čo všetko ponúkame mamičkám, sa môžete pozrieť TU. Sme im sprievodcom ako v dobe tehotenstva, tak i po narodení dieťatka. Darčeky, informácie, vzorky produktov a letáky vyberáme veľmi starostlivo, aby ste mali možnosť vyskúšať to najvhodnejšie ako pre seba, tak pre svoje dieťatko.

Naša medzinárodná skupina, ktorej sme členom, dnes aktívne pôsobí v ôsmych krajinách: Belgicko - Česká republika - Chorvátsko - Francúzsko - Nemecko - Poľsko - Rakúsko - Slovenská republika.

Sme radi, že ste nás virtuálne navštívili.

Váš tím Happy Baby

S pozdravom Lucia Drsová, manažér portálu

PROSAM, s r.o.

Na Klaudiánce 1121/6a

147 00 Praha 4

Tel.: +420 241 771 596

happybaby@happybaby.cz

Prehlásenie:

Akýkoľvek obsah na tejto stránke, vrátane doporučenia a ďalších informácií týkajúcich sa zdravia, slúži pre základné zorientovanie sa v problematike. Informácie obsiahnuté na tejto stránke nie sú diagnózami a nemôže byť na ich základe doporučovaná liečba. Pre potvrdenie akýchkoľvek otázok súvisiacich so zdravím Vašeho dieťatka alebo Vašim zdravím sa prosím obracajte výhradne na svojho lekára.

S poskytnutými osobnými údajmi je nakladané v súlade s našim etickým kódexom a so všeobecne záväznými právnymi predpismi platnými v SR, a to najmä zák. č. 101/2000 Zb., o ochrane osobných údajov, v platnom znení. Kontakty sú poskytované iba našim obchodným partnerom, ktorí majú zaujímavú ponuku týkajúcu sa rodiny a mamičiek. Zmluvne sa zaväzujú, že nebudú kontaktovať mamičky do 1 mesiaca od príchodu z pôrodnice (či už telefonicky, či osobne) a technicky ani tieto kontakty nikomu neposkytujeme.

Zásadne sa naša spoločnosť dištancuje od toho, že by v súvislosti s poskytovaním osobných údajov z našej mamičkovskej databázy mamičky už v pôrodniciach alebo po príchode domov obťažovali predajci a agenti rôznych firiem, a to buď osobne, alebo po telefóne. Zoznam obchodných partnerov, ktorým dáta poskytujeme, pravidelne aktualizujeme v nižšie uvedenom zozname.

V prípade, že vás, mamičky, našim menom (Prosam, Klinik box, Family Service, Happy Baby) kontaktuje akákoľvek spoločnosť či jej zástupca, ktorý nie je uvedený v tomto zozname, prosíme o zaslanie údajov (spoločnosť, meno kontaktujúcej osoby, telefón) na náš e-mail happybaby@happybaby.cz či oznámenie telefonicky na 241 771 596, aby sme tieto záležitosti, ktoré poškodzujú meno našej spoločnosti, mohli riešiť právnou cestou. Vopred ďakujeme.

Názov spoločnosti Produkt Region

Allianz pojišťovna a.s. dětské pojištění Pastelka Praha, Plzeňský, Jihočeský, Středočeský

MetLife pojišťovna a.s. pojištění pro děti celá ČR

Broker Consulting a.s. poradenství Karlovarský, Praha, Středočeský, Olomoucký

Plzeňský, Liberecký, Moravskoslezský, Zlínský

Cord Blood Center, s.r.o. pupečníková krev celá ČR

Cortex, spol. s r.o. celá ČR

Českomoravská stavební spoř., a.s. spoření Středočeský, Přelouč, Heřmanův Městec

Česká pojišťovna, a.s. Praha, Jihočeský, Středočeský

ČSOB Pojišťovna, a.s. Dětské konto Slůně Středočeský, Královehradecký, Pardubický

Vysočina

FinAZ, s.r.o. Praha, Středočeský

Fineum s.r.o. Praha, Jihočeský, Středočeský

Praxis-Media nakladatelství, s.r.o. publikace Jak pečovat o děťátko celá ČR

TNS Aisa s.r.o. průzkumy celá ČR

Formica Group s.r.o. celá ČR

JKR poštovní zásilka - ponožky Liberecký, Královehradecký

Procter & Gamble poštovní zásilka - plenka a brožura celá ČR

Mladá fronta jeden výtisk časopisu Maminka celá ČR